دانلود سریال های ایرانی BOOG: آموزش تصویری خرید اشتراک سایت

باسلام خدمت کاربران محترم اسپرت دانلود

برای خرید ابتدا باید به لینک زیر رفته و طبق آموزشی که در ادامه آورده ایم عمل کنید.

صفحه خرید اشتراک ویژه سایت

i3

 

نام کاربری دلخواه و رمز عبور خود را وارد و به خاطر بسپارید.

آدرس ایمیل خود را به طور صحیح و بدون www در ابتدای آن وارد نمایید.(ایمیل حتما معتبر باشد تا بعد از پرداخت اطلاعات کاربری برای شما ارسال گردد)

وارد نمودن شماره تماس اجباری نیست اما توصیه می کنیم حتما وارد کنید تا از اطلاع رسانی سایت سریعا مطلع شوید.

بعد از انتخاب پلن مورد نظر (۱ ماهه، ۲ ماهه، ۳ ماهه و یا ۶ ماهه) بر روی دکمه ی ذخیره کلیک کنید.

******

با کلیک بر روی دکمه ی ذخیره جهت پرداخت حق اشتراک ویژه وارد صفحه ی بانک خواهید شد.(مبلغی جزیی از طرف درگاه بانکی نیز اضافه می گردد)

اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کرده و دکمه پرداخت را بزنید.

12

 

در صورت موفقیت آمیز بودن فرآیند پرداخت  به صفحه ی اشتراک ویژه هدایت خواهید شد و پیغامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن پرداخت و اطلاعات کاربری شما نمایش داده خواهد شد.

13

 

حال برای دانلود باید به پنل کاربری خود به آدرس زیر وارد شده و یوزر و رمز خود را وارد کرده لاگین کنید تا امکان دانلود فایلهای سایت برای شما فعال شود.

buy.boog.ir

بعد از لاگین به سایت اسکریپت ، IP شما را ذخیره می کند و می توانید وارد صفحه اصلی اسپرت دانلود شده و فایل مورد نظرتون را دانلود کنید.

توجه داشته باشید که زین پس هر زمان بخواهید فایل جدیدی از سایت دانلود کنید ابتدا باید به پنل کاربری خود وارد شوید.(بعد از اینکه فایل بروی دانلود قرار گرفت دیگه نیاز به لاگین بودن نیست)

–قابل ذکر است اگر از لینک های قدیم سایت بروی دانلود دارید هیچ مشکلی برای ادامه دانلود آنها بوجود نمی آید.

–دانلود فقط با IP ایران امکان پذیر است.

–اگر چند نفر از یک یوزر برای دانلود استفاده کنید به صورت اتومات اشتراکتون مسدود خواهد شد(پس سعی کنید یوزر و رمز خود را در اختیار دیگران قرار ندهید).

****پیشنهاد ما:

برای داشتن یک دانلود بهینه و پرسرعت میبایست از یک نرم افزار مدیریت دانلود استفاده کنید ، پیشنهاد ما نرم افزار IDM به عنوان محبوب ترین نرم افزار مدیریت دانلود است.(دانلود از اینجا)

پیشنهاد می گردد این تنظیمات را برای IDM انجام دهید.

۱. نرم افزار IDM را باز کرده و وارد قسمت Options شوید.

14

 

۲. در تب General بررسی کنید که تیک گزینه Automatically start dowloading of URLs places to clipboard فعال باشد .

15

 

با این کار هر زمان بر روی فایلهای مطالب کلیک کنید پنجره ای مانند زیر باز شده که باید بر روی Start Download کلیک می کنید و فایل در حال دانلود قرار می گیرد.

i1

 

**نکات مهم:

۲- هرگونه سوال ، مشکل و یا پیشنهادی داشتید از گزینه “ارسال تیکت جدید“در پنل کاربری خود استفاده کنید ، حتما به تیکت شما بعد از بررسی توسط مدیران سایت پاسخ داده خواهد شد و آن را از قسمت “تیکتها” می توانید مشاهده کنید.

۳- از قسمت “تغییر کلمه عبور” می تونید رمز خود را تغییر دهید.

۴- از بخش ” تمدید اکانت” می توانید اشتراک خودتون را با تمدید کنید.(توجه داشته باشید در صورتی که زمان اشتراک ویژه شما به پایان نرسیده باشد و شما اشتراک خود را تمدید کنید ، مدت زمان اشتراک جدید که خریداری می نمایید به زمان باقی مانده قبلی اضافه خواهد شد .)

i2

 


 Copyright 2018-2019 , All Rights Reserved
Design By ShikDL