دانلود سریال ایرانی سر زده با لینک مستقیم

سریال سر زده قسمت ۹ (آخر) به کارگردانی بهادر اسدی اضافه شد

سریال سر زده

سریال سر زده به کارگردانی بهادر اسدی

درباره سریال:

سریال سرزده به نویسندگی زامیاد سعدوندیان، به کارگردانی و تهیه‌کنندگى بهادر اسدى است.

سرزده تولید سیمای استان خراسان‌رضوی به مناسبت دهه اول محرم ۹۹ از شبکه یک سیما پخش شد.

این سریال در شرایط کرونایی ساخته شده و سعی شده درباره ویروس کرونا اطلاع‌رسانی شود.

همچنین سریالی به روز در خصوص پلیس و یگان ویژه و مواردی مثل توبه و بخشش است.

این سریال که تولید سیمای استان خراسان‌رضوی بود، در کنار برخی دیگر از تولیدات استان‌ها که اخیراً از تلویزیون پخش شده‌اند و سابقاً به نظر می‌آمد که به دلایل مختلف، ضعیف‌تر از تولیدات سیمای پایتخت هستند، نشان داد که سطح قابل‌ قبول‌تری به لحاظ کیفی و محتوایی در این تولیدات قابل احراز است.

هر چند هنوز هم اختلاف سطح روشنی وجود دارد، اما شاید برخی از این سریال‌های جدید نویددهنده تقویت بنیه سریال‌سازی در استان‌های دیگر کشور باشند.

داستان سریال سر زده درباره دو دوست است. اصلان و رضا دوستان دوران جوانی و رقبای کشتی با چوخه بوده‌اند که دست روزگار مسیر آن‌ها را از یکدیگر جدا کرده، رضا پلیس شده و اصلان به کار‌های خلاف کشیده شده است.

خلاصه داستان: 

اصلان و رضا دوستان دوران جوانی و رقبای کشتی چوخه بوده‌اند که دست روزگار مسیر آن‌ها را از یکدیگر جدا کرده است، رضا پلیس شده و اصلان به کارهای خلاف کشیده شده است، چهار سال قبل رضا موفق به دستگیری اصلان می‌شود.

امروز اصلان از زندان آزاد شده و در شب نوزدهم ماه رمضان که همه چیز تحت تأثیر شرایط ویژه کرونا قرار دارد، قصد انجام آخرین کارش و توبه‌کردن را دارد که با زده‌شدن رد آن‌ها توسط یکی از افراد رضا، تمام برنامه‌ریزی‌ها بهم ریخته، رضا و اصلان مجدد مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند.

اسامی بازیگران: 

علی انصاریان، بهرنگ علوی، نسیم ادبی، رؤیا میرعلمی، مریم مؤمن، رحیم نوروزی، کیمیا خلج، رامبد شکرآبی، امیربهادر اورعی و کوروش رحمانی

 

 

لینک دانلود رایگان تمامی قسمت‌های سریال سر زده در ابتدای صفحه قرار دارد.

 

دانلود قسمت ۹ سریال سر زده

 

قسمت ۹ با کیفیت و با لینک مستقیم

 

*حجم دانلود از تمامی لینک های بوگ نیم بها محاسبه می شود. *