دانلود سریال ایرانی عالیجناب با لینک مستقیم

سریال عالیجناب قسمت ۶ (آخر) با بهترین کیفیت به کارگردانی سام قریبیان اضافه شد

سریال عالیجناب

سریال عالیجناب به کارگردانی سام قریبیان با لینک مستقیم

درباره سریال:

این سریال به تهیه‌کنندگی مسعود ردایی و علی حضرتی و کارگردانی سام قریبیان، در ۲۱ شهریور ماه ۱۳۹۵ جلوی دوربین رفت و به مدت ۴۵ روز در پیش تولید بود و تصویربرداری آن نیز سه ماه به طول انجامید.

فصل دوم این مینی سریال نیز در هفت قسمت به نگارش درآمده است که قرار شد بعد از عرضه فصل اول به تولید برسد.

داده های سریال در دو قسمت ابتدایی کم است. داستان حول رقابت انتخاباتی دو نفر برای تصدی پست ریاست جمهوری می‌گذرد و این موضوع برای عامه مخاطبان، همراهی برانگیز نیست. از قسمت سوم، داستان جان می‌گیرد و با به میان‌آمدن ماجرای اجلاس هشت و ابتلائات رییس جمهور، مخاطب اسیر قصه می‌شود. سام قریبیان، برای یک سریال شش قسمتی باید متریال بیشتری در آغاز به مخاطب ارائه می‌داد.

اگر بخواهیم قسمت پایان را به عنوان قسمت کلیدی سریال به طور مجزا تحلیل کنیم، سام قریبیان نمره قبولی می‌گیرد. هم تکلیف داستان مشخص شد و هم راه برای ادامه آن باز است.

با این حال نمی‌توان از انگیزه کاراکتر بابک حمیدیان و انتقام از رییس جمهور دفاع کرد؛ زیادی باسمه‌ای بود!

 

خلاصه داستان:

به ماجرای دو نامزد انتخاباتی می‌پردازد. دکتر احمد ملک به‌عنوان رئیس جمهور منتخب ایران انتخاب می شود. او در تلاش است معاهده‌ای مهم را امضا کند. این معاهده موافقان و مخالفان زیادی دارد. قبل از برگزاری اجلاس، تهدیدات علیه خانواده او، امنیت ملی را به خطر می‌اندازد. دکتر ملک باید بین حفظ امنیت خانواده و امضای معاهده یکی را انتخاب کند.

 

اسامی بازیگران: 

سعید آقاخانی، امیر آقایی، احمدرضا اسعدی، لیلا اوتادی، حسین پاکدل، پرویز پورحسینی، بابک حمیدیان، سحر دولتشاهی، امید روحانی، حسین سلیمانی، آزاده صمدی، احسان کرمی، نازنین کریمی، پریوش نظریه، میثم عبدی، حسین عرفانی، مهتاج نجومی، حامد مدرس، صالح میرزاآقایی و حسین یاری

 

 

 

 

دانلود قسمت آخر سریال عالیجناب

 

قسمت ۶ با کیفیت ۱۰۸۰p با لینک مستقیم

 

قسمت ۶ با کیفیت ۷۲۰p با لینک مستقیم

 

قسمت ۶ با کیفیت ۴۸۰p با لینک مستقیم