• دسته ها
  • ژانرها
  • بازیگران
  • کارگردانان
  • کشورها
  • تاریخ انتشار

هیچ کارگردانی در سایت ثبت نشده است!

فرم ورود سایت

رمز عبور را فراموش کرده اید؟

عضویت در سایت

187 بازدید
سریال موسی
0(0 رای)

خلاصه داستان

بدون خلاصه داستان ....

باید به اکانت کاربری خود شوید

اگر در سایت عضو نیستید شوید

دانلود سریال ایرانی موسی با سه کیفیت عالی خوب و متوسط

دانلود کامل تمام قسمت های سریال موسی

تمام قسمت های سریال موسی ساخته فرج‌الله سلحشور

بزودی در بوگ

سریال موسی

خبر های جدید از سریال موسی (ع) :

۸ مرداد ۹۸

احمد میرعلایی از زمان فیلمبرداری، جزئیات لوکیشن‌ها، پایان نگارش فیلمنامه سریال «موسی(ع)» و شرایط رو به بهبود درمانی جمال شورجه خبر داد.
فرج‌الله سلحشور نویسنده و کارگردان «یوسف پیامبر(ع)» اعلام کرد که برای حضرت موسی(ع) سریال می‌سازد. در اواسط نگارش فیلمنامه بیمار شد و پس از مدت کوتاهی درگذشت. جمال شورجه کارگردانی کار را پذیرفت و چند صباحی است در بستر بیماری به سر می‌برد. احمد میرعلایی از مراحل رو به بهبود درمانی او خبر داده و اعلام کرد ان‌شاالله جمال شورجه هرچه زودتر با صحت و سلامت کامل در کنار گروه «موسی(ع)» قرار می‌گیرد.

شورجه در زمان بستری بیمارستان هم نگران سریال «حضرت موسی(ع)» بود و می‌گفت که این سریال متوقف نشده و نمی‌شود. امروز هم در بستر بیماری و گذراندن مراحل درمانی، مشاوره‌ها و نظارت‌های خودش را دارد. میرعلایی به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: جمال شورجه ان‌شاالله با گذراندن موفقیت‌آمیز مراحل درمانی هرچه زودتر به روال عادی خودشان بازمی‌گردند. از ابتدا هم تکلم، هوش و حافظه‌شان به خوبی کار می‌کرد و هیچ‌مشکلی نداشتند حتی دوستان از نظرات و مشاوره‌های ایشان بهره می‌برند.

تهیه‌کننده سریال تلویزیونی «موسی(ع)» در خصوص فیلمنامه، توضیح داد: این روزها مراحل پیش‌تولید را پیگیری می‌کنیم، ساخت دکورها و کار سوله‌ها و کارگاه‌های لباس و تجهیزات را دنبال می‌شود. نگارش فیلمنامه تمام شده ولی در مرحله بازنگری قرار دارد. ان‌شاالله زمستان امسال کار را کلید می‌زنیم.

میرعلایی در پاسخ به این سوال که «موسی(ع)» در لوکیشن‌های ایران ساخته می‌شود و یا به خارج از ایران می‌روید، تأکید کرد: در شهرک سینمایی کار دکورسازی ادامه دارد و می‌خواهیم بخشی هم از فضای مجازی و… استفاده کنیم. البته به دکورهای دیگری نیاز دارد حتی در خارج از کشور اما ما سعی‌مان بر این است که دکورها در ایران باشد. و ما ایران کار کنیم، چون برای رفتن به خارج از کشور هزینه‌های هنگفتی بایستی متحمل شویم.

وی افزود: اصل صرفه‌جویی برای ما اهمیت دارد و به این جهت که بتوانیم هزینه‌ها را مدیریت‌شده جلو ببریم تا ارز کمتری از این کشور خارج شود. البته ناگفته نماند که کار به جهت تنوع لوکیشن و اقلیمی که دارد گویای دکور و صحنه و قصه‌های مختلف است و لوکیشن‌های کشورهای دیگر به مراتب فضاهای آماده‌تری دارد. در عین حال صرفه‌جویی، هزینه مدیریت‌شده و نگه داشتن ارز در داخل کشور برای ما اهمیت بیشتری دارد.

میرعلایی درباره انتخاب بازیگران خاطرنشان کرد: هنوز داریم از اشکال مختلف موضوع را بررسی می‌کنیم. احتمال دارد قصه این اتفاق را رقم بزند که بازیگر از اقوام مختلف استفاده کنیم. البته این آمادگی را داریم که بازیگر از خارج از کشور بیاوریم ولی هدف اصلی و پیش‌بینی‌مان بر حضور و استفاده حداکثری از بازیگران ایرانی است. اما اگر برخی از نقش‌ها به فیزیک خاص و منحصر به فردی نیاز داشته باشند اقتضای این نقش و کاراکتر ترجیحا از خارجی‌ها استفاده می‌کنیم.

نظرات کاربران

دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد. دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

*

code