دانلود رایگان فیلم ایرانی اولین امضاء برای رعنا با بهترین کیفیت

نسخه رایگان فیلم اولین امضاء برای رعنا به کارگردانی علی ژکان منتشر شد

فیلم اولین امضاء برای رعنا

فیلم اولین امضاء برای رعنا به کارگردانی علی ژکان با لینک مستقیم

درباره فیلم:

اولین امضا برای رعنا فیلمی در ژانر درام و خانوادگی، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی ژکان و نویسندگی علی ژکان و افرا ابراهیم‌نیا محصول سال ۱۳۹۶ می‌باشد.

این فیلم در تهران و ترکیه مقابل دوربین رفته است.

علی ژکان ساخت فیلم‌های چوپانان کویر، مادیان، دختر کنار مرداب، سوء ظن، سایه به سایه، عیسی می‌آید و چهره به چهره را در کارنامه خود دارد.

موسیقی متن این کار اثری از مینا مؤمنی است و فرشاد خالفی تصویربردار آن برعهده داشته است. تدوین این فیلم توسط کاوه ایمانی انجام شده است.

اولین امضا برای رعنا که یک فیلم دراماتیک با ژانری اجتماعی و مردم‌پسند است. روایتی از زندگی یک شخص نویسنده که سه جلد از کتاب خود را به چاپ رسانده، ولی نتوانسته پولی از آن‌ها دریافت کند.

این الگوی جدید ژکان، دست کم برای نگارنده و بیننده آن، یادآور درام‌های خانوادگی رایج است که قبلاً کامل آن‌ها را در اکثر فیلم‌ها مشاهده کرده‌ایم و به نوعی رنگ کهنگی و نخ‌نما به خود گرفته است.

خلاصه داستان:

داستان‌نویسی به‌نام جهانگیر گلستانه، چند سال قبل با همسرش رعنا ازدواج کرده است. آن دو یک پسر شش ساله به نام نیما دارند. جهانگیر سه کتاب چاپ کرده، اما هیچ کدام از این کتاب‌ها نتوانسته‌اند برای او پولی به همراه بیاورند. او در خانه‌ای اجاره‌ای که صاحبش از آشنایان قدیم جهانگیر است، زندگی و اجاره مختصری می‌پردازد، اما طولی نمی‌کشد که آن دوست قدیمی تماس گرفته و می‌گوید قصد دارد در خانه‌اش ساکن شود. این خبر زندگی جهان را به هم می‌ریزد و…

اسامی بازیگران:

شهرزاد کمال‌زاده، علیرضا جلالی‌تبار، شقایق رهبری، حمیدرضا هدایتی، شهین تسلیمی، فلور نظری، نادر نادرپور، محسن عبداللهیان، حمید فلاحی

 

**********************************************************

 

دانلود رایگان فیلم اولین امضاء برای رعنا

 

لینک دانلود با کیفیت ۴۸۰p با لینک مستقیم

 

لینک دانلود با کیفیت ۷۲۰p با لینک مستقیم

 

 

 

 

 

شماره پشتیبانی:

شماره پشتیبانی ثابت عصر آپلود: ۰۲۱-۷۷۷۲۹۵۵۷
شماره تماس و تلگرام پشتیبانی در ساعات اداری: ۰۹۰۵۹۱۲۸۱۹۵