دانلود فیلم ایرانی با من حرف بزن با بهترین کیفیت

لینک دانلود رایگان فیلم با من حرف بزن به کارگردانی آزاد فرج محمدی قرار گرفت

فیلم با من حرف بزن

فیلم با من حرف بزن به کارگردانی آزاد فرج محمدی با لینک مستقیم

خلاصه داستان فیلم: 

فیلم با محوریت مشکلات خانواده ها و دغدغه های ارتباط با فرزندان جوان و نوجوان می باشد که این روزها پدرها و مادرها به دلایل شغلی و یا سرگرمی ها و مشکلات زندگی فرصت ارتباط و حرف زدن با فرزندادن را ندارند و دختر و پسر های جوان دچار سرخوردگی و یاس می شوند.

 

اسامی بازیگران:

سیما مطلبی، مرجان قمری، بهزاد خلج، روشنک خسروی، مهسا موفق، یاسمن جعفری، رامونا رادی، ترلان لاجوردی، شهنوش شهباززاده، شهروز شهبازی، رها فریدونی، رجب نوشاد، یزدان کوکبی صبا

 

درباره فیلم:

فیلم با من حرف بزن به تهیه کنندگی و کارگردانی آزاد محمدی از شبکه سه سیما پخش شد.

این فیلم روایت اتفاقات عجیب در یک مدرسه دخترانه است و برای اولین بار یک اختلال و تفکر روانی خاص در این فیلم مطرح می شود و پلیس و مشاوره مددکاری وارد ماجرا می شوند و سعی در حل این معضل دارند.

این تله فیلم از معدود فیلم هایی است که تقریبا ۹۰ بازیگرانش زن هستند و قهرمان فیلم هم یک پلیس زن است.

این فیلم محصول معاونت اجتماعی ناجا مؤسسه فرهنگی هنری ناجی هنر می‌باشد.

سیما مطلبی در نقش پلیس در این سریال حضور دارد و از بازیگران اصلی این تله فیلم می باشد.

آزاد محمدی افزود: نوجوان باید بتواند بگوید چه چیزهایی او را غمگین یا شاد می کند. اما خانواده ها این موضوعات را در جامعه ما جدی نمی گیرند و در نهایت همین می شود که در این سن هم ممکن است آمار اختلالات منتهی به وقوع جرم یا حتی اختلالاتی که خشم و افسردگی مزمن به وجود می آورد، رخ بدهد.

وی یادآور شد: در این فیلم ما تمام تلاشمان را کردیم که ذره بین را دست بگیریم و این واقعیت و لزوم را برای خانواده ها نمایش دهیم و روشنگری کنیم، البته اینکه چقدر موفق هستیم را نمی دانم اما امیدوارم بعداز تماشای این فیلم برای خانواده هایی که فرزندانی در سنین نوجوانی دارند یک جرقه به وجود بیاید.

 

 

 

 

 

 

 

*حجم دانلود از تمامی لینک های بوگ نیم بها محاسبه می شود. *