دانلود فیلم ایرانی بن سای با بهترین کیفیت

لینک دانلود بن سای به کارگردانی روح الله ظریف قرار گرفت

فیلم بن سای

فیلم بن سای به کارگردانی روح الله ظریف

درباره فیلم:

بن‌سای به کارگردانی روح‌الله ظریف به موضوع هوشیاری نیروهای حفاظت اطلاعات در برابر نیروهای معاند خارج از کشور می‌پردازد؛ فیلم از پرداخت و تدوینی مطلوب و ریتمی سریع و مهیج برخوردار است و کارگردان به خوبی توانسته از هنرپیشگان قابلیت‌های بالقوه را به فعل درآورد.

روایت داستان در ۱۰ دقیقه اول فیلم با گره‌افکنی آغاز می‌شود و بیننده را در همان دقایق اولیه درگیر می‌کند و به تدریج بسط و گسترش می‌یابد و در ۳۰ دقیقه پایانی فیلم گره‌گشایی صورت می‌گیرد.

کارگردان در طول تمام داستان بیننده را با خود همراه می‌کند و در نهایت تا مدتی پس از فیلم ذهن مخاطب همچنان از جنبه احساسی عاطفی و فکر درگیر صحنه‌ها و تعاملات و کنش‌ها و واکنش‌های گیرای فیلم است.

 

خلاصه داستان فیلم:

در سال های گذشته، سحر در یک عملیات تروریستی پدرش را از دست می دهد. او که برای ادامه تحصیل به خارج رفته، در فضای مجازی با جوانی بنام مهران آشنا می شود.

او پس از بازگشت به ایران به دلیل سابقه خانوادگی و پروژه ای که در دانشگاه بر روی آن کار می کرد در یکی از مراکز مهم نظامی مشغول به کار می شود. او از ارتباط مهران با نیروهای معاند و ضد انقلاب بی خبر است. مهران تلاش می کند با استفاده از سحر و خانواده او دست به اطلاعات محرمانه پیدا کند که این امر با تیزهوشی نیروهای ضد جاسوسی و حفاظت اطلاعات میسر نمی شود.

 

اسامی بازیگران فیلم:

امیرمحمد زند، مریم خدارحمی، مرتضی کاظمی، مهوش وقاری، حسین عباسی، ریحانه رضی، علیرضا اولیا، ارسیا صنعتی، سعید قربانی، مجید نصیری، میثم نجفی، پژمان نجفی، علی‌اصغر عرشی نیاسر، محمدرضا صالحی‌نژاد، مانلی دری، بهاره بیگی‌زاده، عطیه ترابی و بهرام ابراهیمی

 

 

دانلود فیلم بن سای

 

دانلود نسخه ۴۸۰p (قیمت: ۶۰۰۰ تومان)

 

دانلود نسخه ۷۲۰p (قیمت: ۶۲۰۰ تومان)

 

دانلود نسخه ۱۰۸۰p (قیمت: ۶۵۰۰ تومان)

 

دانلود نسخه ۱۰۸۰hq (قیمت: ۷۰۰۰ تومان)

 

دانلود همه کیفیت‌ها (قیمت: ۱۵۰۰۰ تومان)

 

 

پشتیبانی

در صورت نیاز از طریق یکی از روش‌های زیر با پشتیبانی تماس بگیرید

۱. ارسال ایمیل به آدرس support@salamcinama.ir

۲. ارسال پیام به آدرس تلگرام salamcinema_help

۳. تماس با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۰۶۶۱۴