دانلود فیلم ایرانی مسخره باز با بهترین کیفیت

فیلم مسخره باز به کارگردانی همایون غنی‌زاده منتشر شد

فیلم مسخره باز

دانلود فیلم جدید مسخره باز همایون غنی‌زاده

خلاصه داستان مسخره باز:

دانش، شیفته سینما و عاشق هما، هنرپیشه محبوب شهر است. کاظم خان شیفته کازابلانکا و جواز کسبش است. شاپور شیفته تن ماهی و مصفای ممنوع‌التصویر است. شهر پر از گدا شده و منتظر زلزله قریب‌الوقوعی است. هر چند وقت یک بار هم جنازه زنی با سر تراشیده، کنار ساحل پیدا می‌شود. به قول بازپرس کیانی: اوضاع خیته!

درباره فیلم مسخره باز:

مسخره‌باز به کارگردانی و نویسندگی همایون غنی‌زاده و تهیه‌ کنندگی علی مصفا محصول سال ۱۳۹۷ است. این فیلم نخستین اثر سینمایی همایون غنی‌زاده‌ است که در بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر (۱۳۹۷) حضور داشت و چهار جایزه از جمله سیمرغ بلورین بهترین فیلم سینمایی بخش نگاه نو و سیمرغ بلورین فیلم‌های هنر و تجربه را کسب کند.

همچنین در سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم ورشو ۲۰۱۹ نیز سه جایزه در بخش‌های بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و همچنین جایزه ویژه هیئت‌ داوران را به دست آورد. غنی‌زاده که ۲۰ سال سابقه حضور در تئاتر را دارد، تاکنون نمایش‌های پرفروشی نظیر کالیگولا، می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد، ملکه زیبایی لی‌نین، در انتظار گودو و… را به روی صحنه برده و به عنوان اولین ساخته سینمایی خود، مسخره ‌باز را ساخت که از فیلم‌های پر فروش و تحسین‌شده پاییز پارسال بود.

اسامی بازیگران:

علی نصیریان، رضا کیانیان، هدیه تهرانی، خسرو بامداد، داریوش موفق، صابر ابر، محسن حسینی، بابک حمیدیان، علیرضا گیلوری، مهدی کوشکی، ایرج ذبیحی

 دانلود فیلم مسخره باز

دانلود نسخه ۴۸۰p (قیمت: ۵۱۰۰ تومان)

دانلود نسخه ۷۲۰p (قیمت: ۵۲۰۰ تومان)

دانلود نسخه ۱۰۸۰p (قیمت: ۵۵۰۰ تومان)

دانلود نسخه ۱۰۸۰hq (قیمت: ۶۰۰۰ تومان)

دانلود نسخه bluray (قیمت: ۷۰۰۰ تومان)

دانلود همه کیفیت ها (قیمت: ۱۰۰۰۰ تومان)

پشتیبانی

در صورت نیاز از طریق یکی از روش‌های زیر با پشتیبانی تماس بگیرید

۱. ارسال ایمیل به آدرس support@salamcinama.ir

۲. ارسال پیام به آدرس تلگرام salamcinema_help

ارسال پیام به واتس آپ یا تلگرام به شماره ۰۹۲۱۸۱۲۱۹۸۹