دانلود فیلم ایرانی منطقه پرواز ممنوع با بهترین کیفیت

لینک دانلود رایگان فیلم منطقه پرواز ممنوع به کارگردانی امیر داسارگر منتشر شد

فیلم منطقه پرواز ممنوع

دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع ساخته امیر داسارگر

درباره فیلم:

منطقه پرواز ممنوع یک فیلم در ژانر کودک و نوجوان به نویسندگی و کارگردانی امیر داسارگر و تهیه‌کنندگی حامد بامروت‌نژاد است.

عنوان پر فروش‌ترین فیلم سینمای کودک و نوجوان در سال ۱۳۹۸ را کسب کرد.

به گفته سازندگان منطقه پرواز ممنوع، می‌توان این فیلم را از معدود آثار سینمایی برای مخاطبان نوجوان دانست.

این فیلم پر فروش‌ترین اثر نوجوان سینمای ایران است که در ایام اکران توانست نظر بسیاری از مردم و نخبگان را به خود جلب کند.

فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع تندیس پر مخاطب‌ترین فیلم جشنواره کودک و نوجوان اصفهان و همچنین علیرضا اکبری برای بازی در این فیلم پروانه زرین بهترین بازیگری را از آن خود کرد.

این فیلم سینمایی، با ۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان فروش بلیط در سینما تیکت و یک ‌میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروش در مناطق و شهر‌های فاقد سینما توسط سامانه توزیع عماریار (سینما سیار)، ۷ میلیارد فروش را پشت سر گذاشت.

فیلم منطقه پرواز ممنوع بر محوریت نوجوان و پایداری او برای رسیدن به موفقیت که نیاز سینمای امروز ما است، پایانی خوش و امیدوارکننده‌ای دارد.

اما هنوز فاصله بسیار زیادی با لحن، روحیات و دنیای پیچیده نوجوانان امروزی این سرزمین دارد تا شاید بتوان از آن در قالب یک اثر خوب سینمایی دفاع کرد.

خلاصه داستان:

فیلم ماجراجویانه منطقه پرواز ممنوع، روایتگر داستان ۳ نوجوان است که در حین آماده‌ شدن برای مسابقه ساخت پهپاد، با پیدا شدن یک یوزپلنگ در حوالی محل زندگیشان، وارد مسائل و درگیری‌های مختلف و مهیجی می‌شوند.

 

اسامی بازیگران: 

هادی حجازی‌فر، محمد فیلی، متین‌پاکزاد، متین کرمانی، علیرضا اکبری، علی ذکریایی، زین‌العابدین تقی‌پور و بهار نوحیان

 

 

 

 

 

دانلود رایگان فیلم منطقه پرواز ممنوع

لینک دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p با لینک مستقیم

 

 

 

 

برای دانلود تیتراژ منطقه پرواز ممنوع بر روی همین لینک کلیک کنید