دانلود فیلم ایرانی هفت و نیم با بهترین کیفیت

فیلم هفت و نیم به کارگردانی نوید محمودی منتشر ‌شد

فیلم هفت و نیم

فیلم هفت و نیم به کارگردانی نوید محمودی

درباره فیلم:

فیلم هفت و نیم، فیلمی اپیزودیک با ۷ خط داستانی که به هم مرتبط بوده با مضمونی دراماتیک – اجتماعی محصول مشترک ایران و افغانستان، به نویسندگی و کارگردانی نوید محمودی و تهیه‌کنندگی جمشید محمودی در بهار و تابستان سال ۱۳۹۷ ساخته شد.

در هشتمین دوره جشنواره جهانی فیلم پارسی که چهارم تا هشتم دسامبر در سیدنی،استرالیا برگزار شد، داوران جایزه اصلی خود را به این فیلم اهدا کردن. همچنین هفت و نیم که تازه‌ترین اثر سینمایی برادران محمودی است، اولین بار در دنیا مهرماه در بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم بوسان به نمایش در آمد.

برادران محمودی پیش از این سه بار با فیلم‌های چند مترمکعب عشق، رفتن و رونا مادر عظیم در جشنواره فیلم بوسان، جایزه بهترین کارگردانی برای رفتن و جایزه بهترین فیلم برای رونا مادر عظیم را به دست آورده بودند؛ آن‌ها همچنین با سه فیلم پیشین خود، نماینده اسکار سینمای افغانستان برای بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان نیز بوده‌اند.

هفت و نیم قصه دخترانی است که قرار است جمعه شب مراسم عروسی آن‌ها برگزار شود، اما هر کدام از آن‌ها به نوعی درگیر مسئله‌ای هستند.

خلاصه فیلم:

روایت زندگی هفت دختر افغانی و ایرانی را در هفت اپیزود به صورت سکانس پلان روایت می‌کند؛ این فیلم قصه دخترانی است که قرار است جمعه شب مراسم عروسی آن‌ها برگزار شود، اما هر کدام از آن‌ها به نوعی درگیر مسئله‌ای هستند.

اسامی بازیگران:

هستی مهدوی، ندا جبرئیلی، شادی مختاری، آتیه جاوید، محمدرضا غفاری، آناهیتا افشار، علیرضا کمالی‌نژاد، فرشته حسینی، حسین مهری، رؤیا جاویدنیا، هانیه قاسمی، شیدا خلیق، علیرضا استادی، متین حیدری‌نیا، روژان تقی‌زاده، افسانه کمالی، زهرا بهروزمنش، مهسا همتی، محیا صدرزاده، آرمیتا فروزنده، فاطمه صادقی، رضا احمدی، قاسم مربی، حامد اکبری، مصطفی اکبری، رضا اکبری و عرفان اکبری
 
 

 

 
 
 

دانلود فیلم هفت و نیم

 

دانلود نسخه ۴۸۰p (قیمت: ۵۱۰۰ تومان)

 

دانلود نسخه ۷۲۰p (قیمت: ۵۲۰۰ تومان)

 

دانلود نسخه ۱۰۸۰p (قیمت: ۵۵۰۰ تومان)

 

دانلود نسخه ۱۰۸۰hq (قیمت: ۶۰۰۰ تومان)

 

دانلود نسخه bluray (قیمت: ۷۰۰۰ تومان)

 

دانلود همه کیفیت‌ها (قیمت: ۱۰۰۰۰ تومان)

 

 

پشتیبانی:

در صورت نیاز از طریق یکی از روش‌های زیر با پشتیبانی تماس بگیرید.

۱. ارسال ایمیل به آدرس support@salamcinama.ir

۲. ارسال پیام به آدرس تلگرام salamcinema_help

۳. تماس با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۰۶۶۱۴۳