دانلود مسابقه شب های مافیا با لینک مستقیم

مسابقه شب‌های مافیا فینال اول قسمت ۳ به کارگردانی سعید ابوطالب اضافه شد

سریال شب ‌های مافیا

مسابقه شب‌های مافیا به کارگردانی سعید ابوطالب

درباره مسابقه:

شب‌های مافیا برنامه یا رئالیتی‌‏شو جدید نمایش خانگی به کارگردانی و نویسندگی سعید ابوطالب است.

لیدر و برگزارکننده بازی مافیا در هر بازی محمدرضا علیمردانی است.

نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند.

هر دست مافیا ممکن است بین چند دقیقه تا حتی بیشتر از یک ساعت طول بکشد.

کارگردان شب‌های مافیا با بیان این‌که این بازی گروهی اصالتاً روسی است، یادآور شد: این بازی یک نسخه ایرانی هم دارد که اکنون اغلب در خانواده‌ها و گروه‌های دوستی این نسخه بازی می‌شود و ما هم همین نوع بازی را در یک گروه بازیگران انجام می‌دهیم.

تاریخچه بازی مافیا:

هنگامی که صحبت از بازی مافیا می‌شود، معمولاً حداقل یک نفر وجود دارد که در میان جمعی از افراد، تجربه بازی‌کردن آن و یا یک بازی شبیه به آن را در دوره جوانی به یاد آورد.

می‌توان گفت تجربه بازی مافیا در یک جمع متشکل از افراد بزرگسال، کمی متفاوت‌تر و پیچیده‌تر است؛ این بازی به تدریج در دانشگاه‌های دیگر آمریکا و اروپا میان افراد مختلف رواج پیدا کرد؛ تا جایی که در دهه ۹۰ بیشترین محبوبیت خود را به عنوان یک سرگرمی به دست آورد.

 

خلاصه داستان:

در این سریال، در هر فصل یکی از بازیگران سینما و تلویزیون، ۱۲ نفر از دوستانش را برای بازی مافیا دعوت می‌کند و آن‌ها به اتفاق شخص دعوت‌کننده که در بازی به او لیدر یا برگزارکننده می‌گویند، بازی را کاملاً رئال و بدون دخالت گروه کارگردانی انجام می‌دهند. در هر سه بازی لیدر و برگزارکننده بازی محمدرضا علیمردانی است.

 

اسامی بازیگران:

نسرین مقانلو، فریبا نادری، بهاره رهنما، مریم مؤمن، نسیم ادبی، خاطره حاتمی، سمیرا حسن‌پور، سیما تیرانداز، سارا خوئینی‌‌ها، آزیتا ترکاشوند، شبنم فرشادجو و روشنک گرامی ۱۲ شرکت‌کننده زن این بازی هستند.

رضا شفیعی‌جم، بیژن بنفشه‌خواه، سیدجواد هاشمی، حامد آهنگی، بهرنگ علوی، مجید واشقانی، عماد طالب‌زاده، محمدرضا هدایتی، میرطاهر مظلومی، هادی کاظمی، هومن حاجی‌عبداللهی و کاوه خداشناس ۱۲ بازیگر مرد شب‌های مافیا را تشکیل می‌‏دهند.

 

 

 

 

لینک دانلود تمامی قسمت‌های شب‌های مافیا در ابتدای صفحه قرار دارد.

 

دانلود قسمت ۳ (فینال اول) شب های مافیا 

 

دانلود نسخه ۴۸۰p (قیمت: ۶۰۰۰ تومان)

دانلود نسخه ۷۲۰p (قیمت: ۶۲۰۰ تومان)

دانلود نسخه ۱۰۸۰p (قیمت: ۶۵۰۰ تومان)

دانلود همه کیفیت‌ها (قیمت: ۱۵۰۰۰ تومان)

 

پشتیبانی:

در صورت نیاز از طریق یکی از روش‌های زیر با پشتیبانی تماس بگیرید.

۱. ارسال ایمیل به آدرس: support@salamcinama.ir

۲. ارسال پیام به آدرس تلگرام: salamcinema_help

ارسال پیام به واتس آپ یا تلگرام به شماره: ۰۹۲۱۸۱۲۱۹۸۹