اولین قسمت از سریال “تا رهایی” محصول گروه مجموعه های تلویزیونی شبکه یک سیما، ساعت ۲۲:۱۵ شنبه ۲۸ آبان از شبکه یک سیما پخش می شود.
به گزارش رسانه خبری شبکه یک سیما، در این قسمت از سریال “تا رهایی” به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مجید اوجی، خواهیم دید: بهرام و همدستانش می خواهند کالاهای قاچاق وارد کشور کنند. آنها می خواهند کیفی را با کیف ناصر کارمند گمرک که برای چند روز به خارج رفته عوض کنند. با این دسیسه قاچاق چیان کیف به راحتی وارد کشور می شود و آنها با یک تصادف ساختگی میخواهند کیف را پس بگیرند… بازیگران اصلی مجموعه (به ترتیب حروف الفبا) عبارتند از: پویا امینی، مریم بوبانی، حمیدرضا پگاه،حسن جوهرچی، شیوا خسرومهر، مریم خدارحمی، جعفر دهقان، مهدی سلوکی،مهدی صبائی، شهرام عبدلی، کیوان محمود‌نژاد، سعید نیک‌پور، روناک یونسی.

 تعدادی از عواملی که در ساخت این مجموعه همکاری کردند، عبارتند از: نویسنده فیلمنامه: فلوراسام/ کارگردان: حسین تبریزی /تهیه کننده: مجید اوجی/ مدیر تصویربرداری: هوشنگ غفوری/ صدابردار: محمد علیزاده/ طراح صحنه و لباس: پیام حسین‌سوری/ طراح گریم: رضا رادمنش/ دستیاران کارگردان: مسعود حقی، زینب نصراللهی / عکاس: فریال اوجی/ مدیرتولید: عباس دقاقی/تدوین: حسین تبریزی، روزبه کلباسی/ آهنگساز: امید کرامتی/ مدیر تدارکات: میثم رودبارانی
 مجموعه ۱۳ قسمت ۴۵ دقیقه ای «“تا رهایی”» در ساعت ۲۲:۱۵ روزهای شنبه تا چهارشنبه پخش می شود و تکرار آن ساعت ۱۵:۲۵ روز های یک شنبه تا پنج شنبه است.